طراحي وب سايت خبري | طراحي اپليكيشن طراحي وب سايت خبري | طراحي اپليكيشن .

طراحي وب سايت خبري | طراحي اپليكيشن

طراحي وب سايت با استفاده از HTML و CSS

HTML و CSS نقش اصلي در طراحي وب سايت ها را دارند و بدون استفاده از آن ها هيچ وب سايتي قابل پياده سازي نخواهد بود. HTML و CSS براي معرفي المان­ ها و عناصر مختلف و ايجاد ظاهر دلخواه در طراحي سايت استفاده مي­ شوند. شما مي توانيد براي دريافت اطلاعات بيشتر درباره طراحي سايت با استفاده از HTML و CSS با ما در تماس باشيد.

HTML يك زبان برنامه نويسي نيست. اما زباني است كه مرورگر آن را متوجه مي­شود. اگر بخواهيد يك وب سايت تنها با HTML و CSSطراحي كنيد، سايت تنها استاتيك خواهد بود. به همين دليل از زبان هاي مختلفي مانند PHP براي طراحي سايت استفاده مي شود، سپس PHP ترجمه شده و به HTML تبديل مي­شود تا براي مرورگر قابل فهم باشد.

روش هاي آموزش HTML و CSS براي طراحي سايت

زبان هاي HTML و CSS در طراحي سايت بسيار مهم هستند. اگر قصد داريد كه طراحي سايت با استفاده از HTML و CSS را ياد بگيريد، بهتر است از اين ها شروع كنيد. براي آموزش CSS و HTML فايل ها و ويدئو هاي بسياري در اينترنت وجود دارند. حتي سايت هاي زيادي نظير W3Schools آموزش HTML و CSS مي دهند. روش ديگر اين است كه پروژه هاي ديگران را ببينيد و تحليل كنيد. بعد از آن خودتان بايد دست به كار شويد و براي خود پروژه تعيين كنيد تا بتوانيد تسلط كافي پيدا كنيد. در اين ميان استفاده از كلاس ها آموزشي نيز مي تواند مفيد باشد.

كاربرد CSS در طراحي سايت

طراحي وب سايت CSS 

Cascade Style Sheet يا همان CSS براي زيباتر كردن ظاهر سايت طراحي شده است. قبل از طراحي CSS براي طراحي ظاهر سايت از jаvascript استفاده مي­شد. مشكل اين زبان سختي بسيار آن بود. اما با طراحي CSS كار طراحي ظاهر سايت بسيار راحتتر شد. براي استفاده از كدهاي CSS شما نياز به ايجاد يك صفحه HTML داريد.

كاربرد HTML در طراحي سايت

طراحي سايت HTML 

Hyper text markup language يا همان HTML زبان نشانه گذاري با تگ گذاري است. زبان هاي HTML با تگ HTML شروع مي شوند و با تگ HTML نيز پايان مي يابند. براي كار با HTML نيازي به نرم افزار خاصي نداريد و با notpad هم مي­توانيد كار كنيد. اما بهترين برنامه براي طراحي سايت با HTML استفاده از نرم افزار visual C# قسمت ASP.Net  است.

سايت منبع


برچسب: طراحي وب سايت با استفاده از HTML و CSS،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۳۵:۱۸ توسط:ايماني موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :