طراحي وب سايت خبري | طراحي اپليكيشن طراحي وب سايت خبري | طراحي اپليكيشن .

طراحي وب سايت خبري | طراحي اپليكيشن

طراحي اپليكيشن كافه و فست فود

طراحي اپليكيشن موبايل براي هر كسب و كاري مي­تواند صورت گيرد. دقيقا مانند طراحي سايت كه براي هر كسب و كاري قابل انجام است. كافه ­ها و فست فودها نيز مي­توانند براي خود اپليكيشني طراحي كنند. البته اين كار زياد رايج نيست. اما همين رايج نبودن باعث موفقيت بيشتر كافه يا رستوران و نتيجه گيري بهتر از اپليكيشن مي­شود. استفاده از تكنولوژي در عرصه­اي كه رقابت در آن كم است راحتتر مي­باشد. قصد ما از تهيه اين مقاله بررسي اپليكيشن­ها در زمينه كافه و رستوران و ويژگي­ هاي آنهاست. اگر شما كافه يا رستوراني داريد يا حتي علاقه داريد با اين اپليكيشن­ ها آشنا شده و از آنها استفاده كنيد تا انتهاي مقاله را مطالعه كنيد.

طراحي اپليكيشن فست فود به صورت كاملا اختصاصي و بر اساس اصول برنامه نويسي روز دنيا انجام مي گردد. براي دريافت اطلاعات بيشتر با همكاران ما در بخش پشتيباني سايت نوپرداز در تماس باشيد. همچنين شما مي توانيد با مراجعه به بخش محصولات سايت از اپليكيشن كافه و فست فود نوپرداز ديدن فرماييد.

هدف از طراحي اپليكيشن كافه و فست فود چيست؟

از آن جايي كه استفاده از اپليكيشن ها به خاطر رواج گوشي­هاي هوشمند زياد شده است، و استفاده از اين اپليكيشن­ها آسان است. افراد بسياري جذب اپليكيشن هاي مختلف مي­شوند. كافه ها و رستوران ها نيز براي معرفي بهتر خود، شعب، منوها و قيمت ها مي­توانند از اپليكيشن استفاده كنند. در اين صورت مشتريانشان افزايش مي­يابد.

با استفاده از اين اپليكيشن ­ها مي­توانيد منوهاي خود را در اختيار كاربران قرار دهيد. در اين صورت افراد بيشتر تشويق مراجع به كافه يا رستوران شما مي­شوند، زيرا اطلاع از قيمت­ها و مهمتر از همه عكس­هاي با كيفيت از غذاها مي­تواند بسيار وسوسه انگيز باشد. در ضمن مي­توانيد رويدادها، جشن­ها و تخفيف ها را در اپليكيشن اعلام كنيد و كاربران را تشويق كنيد تا بيشتر به كافه يا رستوران شما مراجعه كنند.

طراحي اپليكيشن كافه 

در اپليكيشن مي­توانيد بيشتر با كاربران در ارتباط بوده و از نظرات و انتقادهاي آنها بهتر مطلع شويد و كيفيت كار خود را بالاتر ببريد. به علاوه رزرو آنلاين ميز، يا رزرو قسمت هاي ويژه براي جشن­ ها و تولدها از اين طريق بسيار آسان تر است. به طور كلي هدف اصلي طراحي اپليكيشن موبايل براي كافه و رستوران ارائه خدمات بهتر به مشتريان و افزايش مشتريان است.

يك اپليكيشن حرفه ­اي كافه و رستوران بايد چگونه باشد؟

سعي كنيد با توجه به تم كافه و رستوران خود يك عطر و طعم خاص گرافيكي به اپليكيشن بدهيد. كار بايد با اپليكيشن بسيار ساده باشد. و مهمترين نكته تهيه عكس­هاي با كيفيت و جذاب از غذاها است. منوها همراه با قيمت و تصاوير باشند. ساعات كار كافه، تصاويري از محيط و امكانات كافه بايد ارائه شود. به علاوه امكان رزرو آنلاين ميز در اپليكيشن وجود داشته باشد. سعي كنيد آدرس دقيق خود را در اپليكيشن درج كنيد حتي مي­توانيد از موقعيت روي نقشه استفاده كنيد.


برچسب: طراحي اپليكيشن كافه و فست فود،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۴۸:۰۴ توسط:ايماني موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :