طراحي وب سايت خبري | طراحي اپليكيشن طراحي وب سايت خبري | طراحي اپليكيشن .

طراحي وب سايت خبري | طراحي اپليكيشن

بررسي 10 سايت خبري اول ايران

وب سايت خبري اين روزها از موثرترين رسانه هاي كشور به حساب مي آيند .قابليتهايي چون به روز رساني سريع، دسترسي آسان و هزينه كم ،سايتهاي خبري را به رسانه هاي مهم كشور تبديل كرده است و روز به روز،به تعداد بازديد كننده گان از سايتهاي خبري افزوده مي شود.
امروزه در دوره عصر اطلاعات، اينترنت و فضاي سايبري نقش اساسي در زندگي روزمره انسانها ،به خصوص در امر اطلاع رساني و آگاه سازي بازي مي كند.اين روزها كم كم به دوراني نزديك مي شويم كه رسانه هاي مكتوب مثل روزنامه ها و مجلات ،جاي خود را به سايتهاي خبري و روزنامه هاي آنلاين مي دهند.بنابراين هر روز كه از پيشرفت فن آوري اطلاعات مي گذرد،نقش سايتهاي خبري و خبرگزاريهاي آنلاين،بيشتر و بيشتر مي شود.
 
ايران نيز از اين قضيه مستثني نيست و سايتهاي خبري اين روزها از موثرترين رسانه هاي كشور به حساب مي آيند .قابليتهايي  چون  به روز رساني سريع، دسترسي آسان و هزينه كم ،سايتهاي خبري را به رسانه هاي مهم كشور تبديل كرده است و روز به روز،به تعداد بازديد كننده گان از سايتهاي خبري افزوده مي شود.
 
در اين ميان 5 سايت خبري اول ايران مي توانند بيش از پيش در امر اطلاع رساني تاثير گذار باشند.

بر اين اساس،  شفاف  با بررسي رتبه 10 سايت خبري و خبرگزاري هاي مطرح كشور در وب سايت الكسا كه مرجع ميزان رتبه سايتها در ايران و جهان است ،اقدام به انتشار رده بندي اين رسانه ها مي نمايد. 

عصر ايران


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۵۲:۴۰ توسط:ايماني موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :